Systemy alarmowe

Nasza firma zajmuje się montażem systemów alarmowych od 2004 roku. Zdobyte doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku systemów sygnalizacji włamania i napadu, umożliwia nam zaoferowanie najlepszych rozwiązań.

Nasz wykwalifikowany zespół techników jest w stanie przygotować od podstaw każdy rodzaj instalacji niskonapięciowej: instalacje w domkach jednorodzinnych i sklepach oraz zintegrowane systemy zabezpieczeń w dużych obiektach przemysłowych, gmachach użyteczności publicznej, bankach.

Kierujemy się zasadą, że najważniejszy jest Klient dlatego każdemu zapewniamy najwyższy standard usług.

 

Serwis techniczny Ochrony DOGMAT

Zapewniamy profesjonalny serwis i montaż wszelkich systemów alarmowych i przeciwpożarowych. Instalujemy kamery w domu, biurze, kamery przemysłowe, instalacje przeciwpożarowe, systemy kontroli dostępu, wideodomofony i napędy bramowe. Montujemy rejestratory obrazu przewodowe i bezprzewodowe umożliwiające podgląd obrazu przez internet lub telefon komórkowy. Pomagamy wybrać i zamontować czujniki ruchu, dymu, tlenku węgla (czadu) lub gazu, centrale alarmowe oraz syreny alarmowe.

Rozbudowujemy i modernizujemy istniejące instalacje alarmowe i kontroli dostępu. Przeprowadzamy kompleksowe naprawy i konserwacje.

Skuteczność naszych działań opieramy na:

  • profesjonalnej kadrze instalatorów i managerów;
  • ciągłym podnoszeniu kwalifikacji zawodowych poprzez organizację szkoleń oraz wprowadzaniu nowych technologii i rozwiązań;
  • rozpoznaniu potrzeb klienta;
  • dopasowaniu oferty do możliwości finansowych klienta;
  • wykonaniu instalacji oraz przeszkoleniu personelu;
  • zapewnieniu pełnego 24 godzinnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego;
  • zapewnieniu systemu konserwacji instalacji.